Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
Kameleon Biuro Detektywistyczne - Oddział Gorzów Wielkopolski
Kameleon Biuro Detektywistyczne - Oddział Gorzów Wielkopolski
Biuro KAMELEON rozpoczęło działalność w 2005 roku i od tego czasu funkcjonuje z sukcesami na rynku usług detektywistycznych, windykacyjnych oraz odszkodowań.W zależności od problemu oferujemy kompleksowe podejście do sprawy i dążymy do zadawalającego Państwa finału. Nasi detektywi oraz windykatorzy posiadają, uprawnienia, umiejętności oraz doświadczenia, które pozwolą rozwiązać Państwa problemy z jakim zgłaszacie się do nas.

Nasze działania cechuje umiejętność kreowania coraz skuteczniejszych metod windykacyjnych i detektywistycznych. Firma Kameleon w ramach zleconych spraw współpracuje ściśle z Kancelarią Prawna skupiającą radców prawnych i adwokatów.
Ponadto proponujemy Państwu pomoc w sprawach odszkodowawczych od firm ubezpieczeniowych oraz osób prywatnych. Specyfika naszej pracy pozwala na wykorzystanie umiejętności detektywistycznych w sprawach windykacyjnych i odszkodowawczych, co pozwala szybko i skutecznie zakończyć powierzona nam sprawę.

Firma KAMELEON jest wpisana do Rejestru Działalności Regulowanej, który znajduje się w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji. Nasi Detektywi posiadają Licencję Detektywa wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji.
Strona internetowa:www.kameleonservice.pl
Wizytówka:www.kameleongorzow.ochronawpolsce.pl
Adres e-mail:biuro@kameleonservice.pl
Telefon:+48 514-878-997
Ulica:
Kod i miasto:66-400 Gorzów Wielkopolski
Województwo:Lubuskie